İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

AnkaraAnkara

AnkaraKiralık Daire Ankara
Satılık Daire AnkaraSahibinden Kiralık DaireSahibinden Satılık DaireSahibinden Kiralık Daire AnkaraSahibinden Satılık Daire AnkaraEmlak Ofisinden Kiralık Daire AnkaraEmlak Ofisinden Satılık Daire AnkaraAnkara, Türkiye Cumhuriyeti'nin başkenti, Türkiye'nin en kalabalık ikinci ve dünyanın en kalabalık otuz sekizinci kentidir. Topraklarının büyük bölümü İç Anadolu Bölgesi'nin Yukarı Sakarya bölümünde yer alır. Türkiye'nin coğrafi merkezine yakın olduğu için, hem konum hem de işlev itibariyle Türkiye'nin kalbi benzetmesi yapılır. Kentin toplam nüfusu 2011 nüfus sayımına göre 4.890.893'dur.

Ankara bugün dünyanın en kalabalık 38. kentidir. Kent nüfusu bugün dört milyon civarında olmakla birlikte her geçen gün büyümektedir. Kent, ülkenin en çok göç alan kentlerindendir. Ankara; kedisi, keçisi, tiftiği, tavşanı, armudu, balı, çiğdemi ve Kalecik Karası denilen misket üzümü ile ünlüdür.

Ankara'nın Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle olmak üzere 25 ilçesi mevcuttur. En kalabalık nüfus; merkez ilçelerden Çankaya, Altındağ ve Mamak ilçelerindedir.

Ankara'da daire, işyeri, ofis/büro, arsa, vb. tüm gayrimenkul alım/satımı, kiralama işlemleri yoğun olarak Çankaya ilçesinde görülmektedir. Nüfus yoğunluğunun fazla olduğu Altındağ ve Mamak ilçelerinde de mülk sahibi ya da emlak ofisi tarafından gerçekleştirilen gayrimenkul sirkülasyonu diğer ilçelere göre daha hızlıdır.

Ankarada beş adet devlet, dokuz adet özel üniversite bulunmaktadır. Devlet Üniversiteleri; Ankara Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi ve Yıldırım B

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman kiralık daire

Eryaman Satılık Daire

Eryaman'da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman'da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Eryaman satılık

Ankara Eryaman'da satılık daire
Eryaman emlak