İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Eryaman 5. Etap Toplu Yapı Yönetimi Hakkında

Sayın Kat Maliki, 
Toplu Yapı Temsilciler Kurulunun 08/06/2013 olağan toplantısında 2012-2013 dönemi Yönetim ve Denetim Kurullarının 11 aylık faaliyetleri ibra edilerek, 2013-2014 dönemine ait tahmini işletme bütçesini görüşerek karara bağlamıştır. 
Bu bütçe döneminde genel iş ve işlemlerimizin yapılabilmesine yönelik harcama kalemlerinin titiz bir şekilde belirlenmesine çaba gösterilerek; bütçenin asgari düzeyde tutulmasına çalışılmıştır. 
Etap Yönetimi tarafından yapılan çalışmalar sonucunda Şubat 2012 ayında Enerji Piyasası Kurulundan Serbest Tüketicilik hakkı elde edilmiştir. 
Geçen 11 aylık dönem içersinde Toplu Yapı teknik Personeli (Elektrik 1088 Adet, , Sıhhi Tesisat 1064 Adet) toplam 2152 arızaya en kısa sürede müdahale etmiştir. Etabımızın Belediye ile olan sıkıntıların çözümüne yönelik Etimesgut Belediyesi Başkanı ve diğer birimleri ile sık sık görüşülerek sorunlarımız hakkında bilgi verilmiş eksikliklerin tamamlanması sözü alınmıştır. 
Adaların ortak mahal, peyzaj ve blok içlerini de kapsayacak şekilde, meydana gelen arızalar teknik elemanlarımızca giderilmesine devam edilmiştir. Toplu Yapı Yönetimi Muhasebe ve aidat takip servisleri de 11 Ada Yönetiminin aidat ve muhasebe kayıtlarını düzenli şekilde tutmuştur.

hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman kiralık daire

Eryaman Satılık Daire

Eryaman'da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman'da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Eryaman satılık

Ankara Eryaman'da satılık daire
Eryaman emlak