İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Enerji kimlik belgenizi aldınız mı?

Günümüzde artık herkes mantolama uygulamasıyapıldığında faturalarının düşeceğini, daha az enerji ile istenilen konfor şartlarına ulaşılacağını ve uygulama sonrasında dairesinin değerinin artacağını iyi biliyor. Bütün bu gerçeklere rağmen hala apartmanlarda mantolama yapılamamasının en büyük nedenleri;tüm kat maliklerini ikna etme çabası vey önetimlerin büyük bedeller düşen daire sakinlerinin tahsilat yükünü ve sorumluluğunu üzerine almak istememesiolarak sıralayabiliriz.
 
Apartmanlarda Isı Yalıtım Konusunda Toplu Karar Almak Zor Bir Süreçtir!
 
Binalarda toplu karar almanın zor olduğu ısı yalıtım sürecinde; konut yönetimlerinin aldığı ısı yalıtım kararlarının büyük bir kısmının hukuki açıdan hatalı olduğu ve ileride oluşması muhtemel bir anlaşmazlık durumunda yasal yönden zor durumda kalınmaya sebep olacak eksikliklere sahip olduğu gözlemlenmiştir.Bu durumda seçilecek uygulayıcı firmanın yönetimlere hukuki danışmanlık sağlıyor olması önemli bir noktadır.
 
Isı yalıtım kararı alan konut yönetimlerinin, sözleşme ve karar defteri konusunda ihtiyaç duyabileceği tüm hukuki destek ile birlikte yalıtım süreci boyunca sorun yaşanabilecek konut sakinlerinin takibi de konut yönetimlerinin yükünü daha da arttırmaktadır. 
8 yıldır yalıtım sektörünün uygulamadaöncü lideri GNYAPI, apartman yönetimlerinin ihtiyaç duyabileceği tüm hukuki destek ile birlikte tahsilat işlemleri yükünü, daire sakinleri ile tek tek görüşmek suretiyle yönetimlerin yerine tahsil ederek büyük bir sorumluluğu üzerine alıyor. 
 
GNYAPI, ısı yalıtım, mantolama, çatı, iç ve dış cephe, boya, drenaj, su yalıtımı ve çevre düzenlemesi alanlarında ücretsiz keşif ile başlayan ve teslim aşamasına kadar devam eden tüm ek hizmetlerle birlikte yenilikçi çözümler sunuyor. 
Mantolama sürecinde apartman yönetimlerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm gereksinimleri tespit eden GNYAPI, yönetimlere öncelikle detaylı bir tespit raporuhazırlıyor. 
 
Binaların ısı kayıpları gözle görülür hale geliyor! 
 
Mantolama sürecinde uygulama öncesi termal kamera çekimleri ile binaların ısı kayıplarını tespit eden GNYAPI, gözle görülemeyen alanları ekrana yansıtarak sorunların ilerlemeden çözülmesini sağlıyor. 
 
GNYAPI keşif ve projelendirme uzmanları tarafından çekimler yapıldıktan sonra analizler, konut sahipleriyle paylaşılıyor. Bu sayede tüketiciler, binalarındaki ısı kayıplarını birebir görerek alınması gereken önlemler konusunda bilinçleniyor ve yalıtım yaptırarak bu kayıpların nasıl önlendiğini daha iyi algılıyor.
 
GNYAPI yalıtım danışmanları karar alma süreçlerinde apartmanların ihtiyaçlarını birlikte belirleyerek yönetsel süreçte büyük kolaylık sağlıyor.
 
GNYAPI Apartman Yönetimlerinin Sorumluluklarını Üstleniyor…
 
Mantolama sürecinde apartman yönetimlerinin en büyük sıkıntılarından biri olan tahsilat işlemleriyükünü, daire sakinleri ile tek tek görüşmek suretiyle yönetimlerin yerine tahsil ederek büyük bir sorumluluğu üzerine alan GNYAPI, her kat malikinin bütçesine uygun peşinatsız 60 aya varan senet ve kredi imkânı sunarak, insanları mantolama konusunda teşvik etmeyi amaçlıyor.
 
Hukuki Danışmanlık Hizmeti
 
GNYAPI, Apartman yönetimlerinin aldığı mantolama kararlarının alt yapısının hukuki anlamda uygun olabilmesi için hukuki danışmanlık hizmeti veriyor. 
 
Ücretsiz Enerji Kimlik Belgesi (EKB)
 
Enerji kimlik belgesi (EKB) almak için son bir yıla girildiği bu günlerde GNYAPI örnek bir adım atıyor. 2017 yılına kadar alınması gereken enerji kimlik belgesini ücretsiz olarak veren GNYAPI, konutlara yer almak istedikleri enerji verimlilik sınıfı doğrultusunda danışmanlık hizmeti de sağlıyor.
 
Ücretsiz Keşif!
 
Mantolama uzmanlık ve bilgi birikimi ister. Doğru bir uygulama için uygulama öncesi yapının mevcut şartlarının tespit edilmesi önemlidir. 
 
Uygulayıcı firmaların yalıtım alanındaki uzmanlığı uygulama sonrasında elde edilecek enerji tasarrufunu da doğrudan etkilemektedir. Uygulama sürecinin başarılı tamamlanabilmesi için önemli noktalardan biri profesyonel teknik kadro ve müşteri ilişkileri yönetimidir. GNYAPI, müşteri ilişkileri danışmanları ile sözleşme aşamasından uygulama bitimine kadar konut sakinleri ile sürekli iletişim halinde bulunarak her hangi bir sorunda hızlı çözüm üretiyor. 
 
GNYAPI, 3D renklendirme çalışmaları ile binalara estetik bir değer kazandırarak,uygulamaya geçmeden önce gerçekleşecek olan 3D tasarımı bina sakinleri ile paylaşıyor.3D çizim teknolojisi, konut yönetimlerinin binalarının uygulama sonrası kavuşacağı dış görünümü daha uygulama başlamadan önce görmelerini sağlamaktadır. Bu teknoloji ile renk kombinasyonları ve estetik yapı elemanları bina görsellerine uygulanarak, uygulama sonrasında yaşanabilecek memnuniyetsizliklerin önüne geçmek hedeflenmektedir. 
 
GNYAPI, Mantolama Uygulamalarıyla 55.000 Konutta Enerji Tasarrufu Sağladı!
 
Ortalama 55.000 konutta mantolama hizmeti veren GNYAPI, mantolama sürecindemüşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarıyor. 
 
Özel planlama ile oturulan binalarda gerçekleştirilecek mantolama uygulamalarının olabildiğince hızlı ve eksiksiz ilerlemesini sağlayan GNYAPI alanında uzman proje sorumluları, deneyimli teknik kadrosu ve müşteri ilişkileri ile hızlı ve garantili olarak projeyi tamamlıyor. 
 
hazır emlak sitesi
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir

Eryaman kiralık daire

Eryaman Satılık Daire

Eryaman'da satılık daire

Ankara Eryaman satılık daire

Eryaman'da kiralık daire

Eryaman kiralık ev

Eryaman satılık ev

Ankara Eryaman kiralık daire

Eryaman satılık

Ankara Eryaman'da satılık daire
Eryaman emlak